ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK!
DZIECI I DOROSŁYCH!


Zapraszamy Ciebie i Twoje Dziecko/ Dzieci. Możecie dołączyć do naszej społeczności w każdym momencie, o każdej porze roku. 

REKRUTACJA

W ramach rekrutacji proponujemy wspólnie spędzony czas i poznanie się nawzajem. Zapraszamy do nas na wspólne rozmowy, zabawy i odkrywanie świata przyrody. 
W tym czasie opowiemy o naszym podejściu do edukacji, pokażemy jak u nas wygląda dzień i omówimy naszą wizję współpracy Nauczyciel-Dziecko-Rodzic, w której bardzo ważnym aspektem jest harmonia w tych właśnie relacjach i współpraca na wielu płaszczyznach, gdyż tylko wtedy ma to sens i przynosi efekty, które mogą wspierać Dzieci w ich drodze.

Opieramy się na metodyce Emilio Reggia, idei kontinuum, pedagogice przeżyć, pedagogice demokratycznej, etyce bliskościowej, tutoringu, komunikacji empatycznej, mindfullness, self-reg, postawie programowej dla przedszkoli, postawie respektującej autonomię dzieci oraz komunikacji.


ADAPTACJA

Każde dziecko jest inne i dlatego nasza wspólna adaptacja zależy przede wszystkim od dziecka i rodziny. polega ona na uważności, łagodności, dostosowaniu się do potrzeb i trwa tyle ile potrzebujecie. Można wiec zostać u nas z dzieckiem do momentu, kiedy poczujecie się na tyle pewni, aby pozostawić je z nami.

OFERTA DLA DOROSŁYCH

 
Dla dorosłych organizujemy seminaria o różnej tematyce, warsztaty pracy z ciałem, obozy, spotkania rozwojowe, spotkania ze sztuką, spotkania wytchnieniowe. Nasza oferta dla dorosłych skierowana jest nie tylko dla rodziców czy osób, które planują rodzicielstwo, jest ona dla wszystkich potrzebujących wsparcia, odpoczynku, kontaktu ze sobą i otaczająca nas przyrodą.

 


cennik

Dziękujemy za chęci zapoznania się z naszą ofertą.

ECHO jest otwarte
od 7.00 do 17.00

(ważne, by jasno określić godziny, mamy czynne wtedy kiedy potrzeba by dziecko było u nas zaopiekowane)

W celu poznania naszego cennika prosimy o kontakt telefoniczny:
502 855 669

dziękujemy